Керівник студентського Будинку моделей,
академік Української технологічної академії,
голова обласної Спілки дизайнерів України,
заслужений працівник освіти України,
професор кафедри дизайну ХНУ

Ірина БАННОВА

Творчим лідером і керівником творчого колективу є Ірина Мусіївна Баннова, за ініціативи якої у 1992 р. і було засновано Студентський Будинок моделей. Під її керівництвом автори модних колекцій прославляють Хмельницький національний університет та Україну на всеукраїнських та міжнародних конкурсах молодих дизайнерів. Свідченням цього є більше 300 перемог і нагород наших студентів на конкурсах різного рівня.

Модератор художньо-творчої роботи студентів

кафедри дизайну та кафедри проектної графіки

Оксана СТРИЖОВА

Технічний директор Студентського Будинку моделей ХНУ (1997-2002 рр.), член оргкомітету конкурсу “Барви Поділля” (1998-2017 рр.), член областного осередку Спілки дизайнерів України. Викладач кафедр дизайну та рисунку і проектної графіки. Є керівником понад 50 студентських творчих проектів і робіт за напрямком “дизайн одягу”.

Модератор художньо-творчої роботи студентів кафедри технології і конструювання швейних виробів

канд. техн. наук, доцент

Лариса КРАСНЮК

Професійна діяльність Лариси Краснюк тісно пов’язана із творчістю студентів. Понад 20 років вона є керівником колекцій та ансамблів одягу, які були учасниками та переможцями різноманітних регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів та конкурсів молодих дизайнерів одягу. У її науковому здобутку близько 80 науково-методичних праць, з них 6 навчальних посібників, 2 монографії, більше 40 публікацій у фахових виданнях, 10 патентів України.

Майстер виробничого навчання кафедри дизайну,

технічний директор Студентського Будинку моделей

Леся БОДНАР

З 2011 р. Леся Боднар виконує обов’язки технічного директора Студентського Будинку моделей і входить у склад організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля»